Už vás nebaví lietajúci hmyz a jeho špinavé stopy na oknách a iných miestach vo vašej domácnosti? Elektrická pasca na muchy umožní okamžitú smrť škodcu a po boji s otravným hmyzom nezanechá nevzhľadné nečistoty. Je určený na ničenie všetkých druhov hmyzu.
Elektrická plácačka na muchy je úplne bezpečná. Intenzita prúdu v pádle stačí na usmrtenie muchy, osy, sršňa alebo iného lietajúceho škodcu, ale nie je schopná ublížiť človeku.
Mzcholapka má vstavanú batériu, ktorú je možné po vybití dobiť pripojením priamo do elektrickej siete.
ZAUJÍMAVÝ DIZAJN - pasca na muchy je navrhnutá v štýle tenisovej rakety. Skladá sa z troch mriežok. Dve vonkajšie chránia pred priamym kontaktom používateľa a stredná - pod napätím.
JEDNODUCHÉ POUŽITIE - komáre, muchy a iný lietajúci hmyz chytíte umiestnením labky vodorovne alebo energickými ťahmi vo vzduchu (pohyby tenistu)
Technické parametre:
- rozmery (šírka/dĺžka/výška): 21/51/3 cm
- materiál: plast
- modrá farba